Kies {{ variant_type_name }}:
Geen zin meer in roodheid, jeuk of een branderig gevoel na het scheren? Begrijpelijk.
Deze scheerset voor gevoelige huid bij mannen is samengesteld voor wie merkt dat klassiek scheren snel leidt tot irritatie, roodheid of ongemak
Ontwikkeld voor mannen met een gevoelige huid of huidproblemen in de baardstreek die toch glad willen scheren, zonder hun huid verder te belasten. Drie producten. Eén logische routine. Gericht op huidbescherming, comfort en herstel.
MEN³ Pre-Shave bereidt de huid voor op het scheren en vermindert wrijving tussen huid, haar en mes. Deze stap is vooral belangrijk bij een gevoelige huid, ingegroeide haren of wanneer scheren snel irritatie veroorzaakt. Kortom: vermindert wrijving en beschermt de huid vóór het scheren
MEN³ Shaving Cream werd specifiek ontwikkeld voor mannen met huidproblemen ter hoogte van de baardstreek zoals eczeem, jeuk, schilfers, roodheid, dermatitis en psoriasis. De formule bevat geen Natrium Lauryl Sulfaat (SLS), een stof die vaak uitdroging en irritatie veroorzaakt. De shaving cream beschermt de huid tijdens het scheren en laat toe om dichter op de huid te scheren zonder roodheid of snijwonden.
MEN³ Aftershave & Beard Balm is een alcoholvrije balsem die de huid na het scheren kalmeert en herstelt. Deze balsem is geschikt voor zelfs de meest gevoelige huid en helpt bij roodheid, schilfers, eczeem en jeuk. Ze trekt snel in en laat geen plakkerig laagje achter. Kortom deze aftershave kalmeert en herstelt de huid na het scheren, zonder alcohol
Bij normaal gebruik gaat deze set meestal tot 6 maanden mee.
Heb je een gevoelige huid of reageer je snel op klassieke scheerproducten, dan is een pre-shave geen luxe maar een functionele stap. Ze beschermt de huidbarrière, vermindert wrijving en maakt het verschil tussen scheren mét of zonder irritatie. Ook voor mannen zonder uitgesproken huidproblemen is deze pre-shave vaak een eye-opener, omdat je merkbaar gladder en gecontroleerder kan scheren.
Wat wil je verbeteren: Huidcomfort
Baard: Zonder baard
Waar heb je last van?: Roodheid en irritatie
Waar heb je last van?: Rode bultjes en ingegroeide haren (na het scheren)
Wat wil je doen?: Mijn huid kalmeren en herstellen
Voltooi uw aankoop door uw betalingsgegevens op te geven
Vul hier jouw e-mailadres in en ontvang een voorstel voor Scheerset Gevoelige Huid voor Mannen (met pre-shave).