Treat him like a king

Wat koop je voor een man die alles al heeft? Verval jij ook in de klassieke clichés? Nog maar eens paar sokken of een stropdas? 

Met de MEN³ Experience Box ben je gegarandeerd origineler.
Een box vol heerlijke MEN³ scheerproducten en tools voor een echt verwenmoment. 
Door jouw  MAGIC GIFT wordt zijn scheerritueel een aangenaam me(n)-time moment. Scheren was nog nooit zo zalig... En dan die unieke, mannelijke, aantrekkelijke geur. Niet alleen hij, maar ook jij wordt verliefd op de MEN³ geur; een perfectie combinatie van sandelwood, leder en amber.  

Het MEN³ scheergamma van CosMENtis is 100% Belgisch, helend, dierproefvrij, vegan en milieuvriendelijk.  
In de MEN³ Experience Box zit alles wat een man nodig heeft voor een gezonde en goed verzorgde baardstreek: MEN³ Safety Razor , MEN³ Shaving Brush , MEN³ Pré Shave Gel , MEN³ Shaving Cream , MEN³ After Shave Balsem , MEN³ Dispenser met 10 vervangscheermesjes. Dat zijn maar liefst 6 prachtige producten in 1 box. Voor 6 maanden dagelijks gebruik! 

Reserveer snel jouw MEN³ Box bij onderstaande deelnemende partners* want als klap op de vuurpijl krijg je er bij hen een extra 7e cadeau bij: een open mes (t.w.v. €28,-) voor het perfect aflijnen van de baard.  

Ligt deze Belgische belevingsbox dit jaar ook voor jouw partner, man, vriend, vader of opa onder de Kerstboom?  Hieronder de deelnemende partners.

Zenhuis Haacht -Wijgmaalsesteenweg 4: 0495/30 08 30

Nicky Skincoach  Kasterlee - Akkerstraat 66 : 0496/99 33 09

Studio Christel Maaseik - Vergelsweg 12 : 0492/02 71 65

Feguro Onze Lieve Vrouw Waver - Molenstraat 47: 0476/55 00 86

Be-Pure Beerzel - Borgstraat 87 - Molenstraat 47: 0476/61 35 72

Due Face and Body:  Rumbeke - De Karre 23 : 0477/87 38 13

Ann Van Hoe: Eke - Stationstraat 32B - 0476/ 21 60 43

The Skin Corner Hasselt - Elzenstraat 16 : 011/40 36 85

City Relax: Lokeren - Stationsplein 18 : 0472/47 05 74

Instituut Puuur: Zonhoven - Ramaekersveldweg 8 : 0474/ 97 41 18 

Beauty-art: Beverst - Vogelzangstraat 63 -0474/ 68 54 96

* zolang de voorraad strekt  

foto : @boostskincare



Baardhygiëne: hou je baard gezond, schoon en kus-proof

Slechte baardhygiëne veroorzaakt jeuk, schilfers en zelfs huidinfecties. Zo hou je je baard gezond, fris en kus-proof .

Neurocosmetica, functional fragrance en andere skincare buzzwords ontrafeld

Neurocosmetica, functional fragrance, skinimalism… klinkt ingewikkeld? Eén flacon MEN³ volstaat voor een gezonde huid en meer zelfvertrouwen – simpel, krachtig en mannelijk

Zijn huid droog? Check testosteron

Ziet zijn huid er droog, trekkerig of dof uit? Dan is het tijd dat jij dit leest. Ontdek waarom dalend testosteron z’n huid verandert en hoe jij hem helpt met de juiste verzorging. Voor vrouwen die hun man graag gezond, stralend en energiek zien.

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x